Disiplinlerimiz

disiplinlerimiz

  • Danışmanlık
  • Dijital
  • Etkinlik
  • Kreatif

Danışmanlık:  Medya, ajans ve kurum deneyimlerine sahip ekip ile iş ortaklarımızın alanlarında başarıya ulaşmaları için gerekli altyapıyı sağlıyoruz. İş ortaklarımıza yeni pazarlar oluşturmak ve var oldukları pazarlarda fark yaratmalarını sağlamak üzere stratejilerimizi hazırlıyoruz.

Markalarımızın hikayelerini, stratejik ve yaratıcı bir yaklaşımla hedef kitlelerine ulaştırıyoruz. İçerik odaklı anlayışla, belirlenen hedeflere ulaşmayı ve şirketlerin kurumsal itibarlarını artırmayı amaçlıyoruz. Dinamik ve genç ekibimizle, her daim markalarımızın yanında olduğumuzu hissettiriyor, onları cesaretlendiriyoruz.

Dijital: Dijital dünyanın dinamiklerini bilen genç ekibimizle; dijital medya stratejisi, içerik planlama, sosyal medya yönetimi, ölçüm, analiz ve raporlama gibi birçok konuda işimizi titizlikle yapıyoruz. Ayrıca dijital dünyadaki trendleri yakından takip ediyor ve markalarımızın hedeflerine ulaşması için  dijital iletişim projeleri geliştiriyoruz. Kısacası, 7/24 dijital dünyada sizinle birlikte yaşıyoruz.

Etkinlik: Uzun yıllardır ses getiren ödüllü projelere imza atan etkinlik ekibimizle markalarımıza özel projeler hazırlıyoruz. İyi projenin stratejik ve yaratıcı olmasının yanı sıra uygulanabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle etkinlik ekibimizle projeleri; planlar, süreci yönetir ve başarıya ulaştırırız. Doğru sonuçlar için doğru planlamalar yapar, bilgi ve tecrübemizle her ayrıntıyı düşünürüz.

Kreatif: Kreatif ekibimizle markalarımız için öyküler yaratıyor ve onları hayatın içine katıyoruz. Çünkü biz Feveran olarak güzel tasarımların ötesinde başarı odaklı tasarımlar üretiyoruz. İyi fikirler ve tasarımlar üretmek için çıktığımız bu yolculukta içgörüden besleniyoruz.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com