Biz Kimiz?

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırırken, doğru hedef kitlelere mesajları ulaştırmak  ise günümüzde giderek daha karmaşık bir hal alıyor. İşte bu gürültülü ortamda verilen mesajların duyulması da her geçen gün zorlaşıyor.

«İletişim markaların ölçüsüdür» mottosuyla yola çıkan Feveran İletişim ile sektörde oyunun kuralları değişiyor. 15 yılı aşkın tecrübeye sahip iletişim profesyonelleri tarafından kurulan Feveran İletişim’in hedefinde, odak noktasına insanı koyarak, sesinizi hedef kitlenize en doğru tonda, biçimde ve zamanda duyurmak var.

İletişimde deneyimin önemine inanan Feveran İletişim, bu nedenle hiyerarşik ekiplerle değil, alanında uzman danışman kadrosuyla entegre iletişim hizmeti veriyor.

 

Farklılaşma Odağımız: Kurucularımız

 

Ali KAHRAMAN – Kurucu Ortak

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın mezunu olan Ali Kahraman, mesleğe adımını Forbes Türkiye dergisinde attı. 2006 yılında Kobilife Ekonomi Dergisi’nde Haber Müdürü görevini üstlenen Kahraman, yayın grubunun bir diğer mecrası olan AVM&Marka Perakende Dergisi’nin de kurucu ekibinde yer alıp editörlüğünü üstlendi. Ardından 5 yıl Marketing Türkiye Dergisi’nde editör olarak görev alan Kahraman, içeriklerin geliştirilmesinin yanı sıra özellikle kapak haberleri, pazarlama iletişiminde yaşanan krizler ve analizleri, marka algıları, kampanyalar, reklam, medya vb konu başlıklarında önemli haberlere imza attı.

ali

Son olarak bir iletişim grubunda Grup Koordinatörü olarak görev yapan Kahraman, ajans portföyünde bulunan markalara yönelik; halkla ilişkiler, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, iç iletişim, etkinlik yönetimi, kriz yönetimi danışmanlığı hizmetlerinin verilmesi, çalışmalar kapsamında markaların iletişim faaliyetlerinin planlanması, uygulanması ve organizasyonların gerçekleştirilmesi gibi sorumlulukları yerine getirdi.

 

tulin

Tülin ÇENELİ DÖNMEZ – Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olan Tülin Çeneli Dönmez, sektörde pek çok yerli ve uluslararası ajansta iletişim danışmanlığı hizmeti verdi. Ajansların yanı sıra farklı kurumlarda da Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Son olarak, bir iletişim grubunda Grup Koordinatörlüğü’nü üstlendi.

İletişim danışmanlığı sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip Dönmez, bugüne kadar 150’nin üzerinde global ve yerel markaya hizmet verdi.

Bu markalar arasında; Emirates Havayolu, Germanwings Havayolları, Airbus, Bimeks, Lila Kağıt, İttifak Holding, Philips, Ericsson, Spotify, SES Astra, Accenture, Samsung, World Card, Eti, Nestle, Microsoft, Siemens, Bosch, Tefal, Anadolu Efes, Esse, Erpiliç, Polonez, Marriott Oteller Zinciri, Tümsaş Teknoloji, Mezun Group, U.S. Polo Assn., Bayer Healthcare Pharmaceuticals, Hayat Group, Richmond Nua Wellness & Spa, Capitol Alışveriş Merkezi, Fenerbahçe Spor Kulübü, Türkiye Özelleştirme İdaresi Başkanlığı,  Polat Holding, Piyalepaşa Gayrimenkul, Dedeman Oteller Grubu, Sony Mobile, Procter&Gamble, Altıparmak, Continental, Skyscanner, Expedia gibi farklı sektörlerden pekçok farklı marka bulunuyor.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com